Sot në Tiranë, samiti BE-Ballkani perëndimor (foto & video)

0
348
EU-Western Balkan Summit

Sot mblidhet në Tiranë samiti BE-Ballkani perëndimor, një ngjarje me rëndësi politike për rajonin tonë. Në vazhdim do ju përcjellim këtu ngjarjet e zhvillimet në Samit, dhe këto janë foto zyrtare të këtij samiti.

Rama pret Vjosa Osmanin në Samit
Rama-Osmani - samit Tir

Vjosa Osmani jep një intervistë të shkurtër për mediat europiane
Vjosa Osmani - samit Tir - media

Rama pret Meloni (IT), ndërsa Saliu goditet me grusht…
Rama - Meloni

Rama pret Macron (FR)
Rama - Macron - samit - Tir

Rama pret Scholz (DE) – ndërsa Saliu goditet me grusht… – lajmëron Bild.de
Rama - Scholz

Foto e pjesëmarrësve në samit, para stadiumit
BE - Ballkani perendimor - Samit - Tir

Foto e pjesëmarrësve në samit, para stadiumit – valle me fustanellë
BE - Ballkani perëndimor - samit - Tir - valle - me fustanellë

Pritja e delegacioneve nga BE

Pritja e delegacioneve nga Ballkani

Konferenca e shtypit pas samitit

Konferencë shtypi për marrëveshjen Roaming

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.