Dëshmi e vrasjeve makabre të njësisë paramilitare serbe “Çakallët” ndaj popullates civile Shqiptare në Kosovë gjatë vitit 1998/99

0
328
Krimet serbe, 98-99

KRIMET SERBE NË KOSOVË – TË PRANUARA NGA SERBËT NË NJË DOKUMENTAR…

Republikanët e Kosovës, REK, kërkojnë publikisht që urgjentisht të formohet një TRIBUNAL NDËRKOMBËTAR PËR GJENOCIDIN SERB ndaj Shqiptarëve.

Nëse Kosova qenka pjesë e Serbisë! Atëhere, si ishte e mundur që „shteti ynë“ të na dhunojë, të na masakrojë dhe të na dëbojë nga shtëpitë tona – dhe kriminelët shëtisin ende të lirë nëpër Serbi?!

Prof. Faton Kurti, Kryetar i REK

https://www.facebook.com/republikanetkosoves/videos/199041141222859/

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.