Universi nga teleskopi James Webb – pamjet më të qarta, që janë bërë ndonjëherë… (video)

0
1289
James Webb telescope image

Shikoni videon në anglisht, ku sqarohet mbi teleskopin James Webb dhe imazhet që ai fotografon, që janë më të qartat deri tani nga Universi.

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.