Luca: Halli më ka bërë që të eci përpara

0
269
Gjergj Luca

Biznesmeni i njohur Gjergj Luca, i njohur ndryshe si “oligarku i peshkut”, ka treguar me ane te nje video çelesin e tij te suksesit.

Sipas Luces, halli e ka bere ate qe te eci perpara. Sa me shume halle dhe probleme te kete njeriu, aq me perpara ecen – thote ai ne video. Halli per energjine e paperballueshme e ka bere ate qe te marre sa me shpejt masa dhe t’i pershtatet tregut, duke ndertuar panele diellore.

Ndiqeni viden me poshte:

https://www.facebook.com/watch/?v=713457320483211

 

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.