Leksioni i parë (nga dymbëdhjetë) mbi Teorinë e Protonizmit në italisht

0
497
Neda

Falë përkthyesit Michael Agozzino, redaktores Angela De Leo, botuesit Peppino Piacente dhe bordit editorial të revistës NEDA, këtu është leksioni i parë (nga dymbëdhjetë) mbi Teorinë e Protonizmit, të përkthyer në italisht. Së shpejti edhe në shumë gjuhë të tjera. Kënaquni!

[ Shkarko leksionin e plotë në PDF ]

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.