Takim për energjinë në Norvegji nga vendet e Ballkanit Perëndimor… mungon delja rudë…

0
216
Takim për energjinë i Ballkanit në Norvegji

Vërejtje

Kush mungon në këtë takim nga 6 vendet E Ballkanit Perëndimor? Delja rudë, Kosova, e cila ka rreth 20 vjet që është bërë e pavarur dhe nuk merr pjesë në iniciativat rajonale, duke e vetëpërjashtuar veten. Pse po sillet Kosova kështu? Nga frika e serbit, apo po bën lojën serbe? Të gjitha shtetet marri pjesë, Kosova jo. A nuk u duket edhe ju e habitshme kjo?

Kosova është mirë të sillet si shtet i pavarur e jo si provincë e Serbisë, që furnizohet kryesisht nga Serbia,

FJALA e LIRË

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.