Ja pse fitoi Rama në Shqipëri ! Por nuk e ndali hajninë se, po vjedhin edhe sot !

0
551
Rama për naftën

Shikoni videon, ku Rama thotë se nxjerrim mbi 1 milion tonë naftë në vit dhe nuk e përpunojmë, por e shesim, e nga ana tjetër blejmë 650 mijë ton me dyfishimin e çmimit, për konsum – kjo bëhet nga ata që po e vjedhin dhe e shesin Shqipërinë!

Por ky nuk ndryshoi gjë se, dhe tani këta po e vjedhin Shqipërinë:

Qeveria Rama, me gra

Kështu qeveri pas qeverie, për të mbajtur pushtetin, këta ua japinm pasurinë tonë amerikanëve etj. dhe marrin edhe për vete, kurse shqiptarët marrin Ndoc Rrokun… A ka poshtërsi e pafytyrësi më të madhe?!

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.