Fragment “pikant” nga romani “Ti”

0
485
Ilir Muharremi - Ti

Ajo mendon se unë jam qullac. Festat ku më çonte ajo ishin krejtësisht të shëmtuara. Fëmijët pinin birra në një bodrum të shëmtuar. Një lloj birrë-pongu, birrucë seksi, budallallëk rrethi me drita të kuqe. Gjithçka ishte e dëshpëruar si vrasja. Të gjithë këta tipa të rastësishëm nuk më njihnin. Por, atë e njihnin shumica prej tyre dhe kjo nuk më pëlqente fare. Ajo donte që të gjithë t’i kishin sytë tek ajo, gjë që është e mirë. Gjithsesi. I pëlqente të puthej me të gjithë, madje në praninë time. Ndoshta kishte dëshirë edhe të pallohej me të tjerët në sy të mi. Ishte femër e hapur me të gjithë…“.

Fragment nga romani “Ti” i shkrimtarit Ilir Muharremi.

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.