LEKSION NË DEMOKRACI

0
584
Gjekë Marinaj - Erkin Oi

Arben Çokaj

“Mësoni nga Marinaj dhe Protonizmi i tij” bën thirrje gazeta më e madhe e pavarur “Erkin Oi” (Lajmi i ditës) në Kazakistan! Një publikim në 3 faqe gazetë, i leksionit të parë mbi Protonizmin, njē teori pozitiviste letrare, e krijuar nga poeti malësor, kandidat për çmimin Nobel, Gjeke Marinaj.

[ Shkarko gazetën në PDF ]

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.