Fragment nga romani “Ti” fitues në manifestimin Tahir Desku në Klinë

0
358
Ilir Muharremi - Ti - çmimi

“Festat ku më çonte ajo ishin krejtësisht të shëmtuara. Fëmijët pinin birra në një bodrum të shëmtuar. Një lloj birrë-pongu, birrucë seksi, budallallëk rrethi me drita të kuqe. Gjithçka ishte e dëshpëruar si vrasja. Të gjithë këta tipa të rastësishëm nuk më njihnin. Por, Klodianën e njihnin shumica prej tyre dhe kjo nuk më pëlqente fare. Ajo donte që të gjithë t’i kishin sytë tek ajo, gjë që është e mirë. Gjithsesi. I pëlqente të puthej me të gjithë, madje në praninë time. Ishte femër e hapur me të gjithë…”

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.