FOTO E DITËS – VAJZA SHQIPTARE

1
793
Vajza shqiptare

Çerçiz Loloçi: “Janë të bekuara të gjitha ato nëna të hershme dhe të reja, që rrisin fëmijët e tyre me identitetin shqiptar…

1 KOMENT

  1. Me te lumte Çerçiz Loloçi per kete Urim te shkëlqyer Atdhetar, Sa botuesi i kesaj fotoje te shkelqyer ENGJELLUSHE e vërtetë Atdhetare sjelle Dite Njëmijë i urojme! Mbi 100 *Pasues veterane* Toronto.- Kryetari Arnold Saliasi.

K O M E N T E

Ju lutem, shkruaJ komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaJ emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.